فروش عمده کابل افشان

تمامی محصولات

اطلاع از قیمت لحظه ای و بهره‌مندی از تخفیف ویژه

خرید عمده کابل افشان

پخش عمده کابل افشان لیست قیمت عمده کابل افشان را از ما بپرسید.

‌کابل افشان یکی از کابل‌های کاربردی در صنعت برق محسوب می‌شود. همانطور که از نام این کابل‌ها می‌توانید حدس بزنید از رشته سیم‌های نازک مسی زیادی ساخته شده‌اند.

این رشته سیم‌های مسی، انعطاف‌پذیری بالایی داشته و البته مقاومت الکتریکی خوبی هم دارند. تقسیم‌بندی کابل‌های افشان بر اساس قطر و تعداد رشته‌های آنها انجام می‌شود و به همین علت جهت مصارف گوناگونی می‌توان از یک نوع کابل افشان با مشخصات متفاوت استفاده کرد.

در واقع کابل‌های افشان از تعداد زیادی سیم‌های مسی نازک تشکیل شده‌اند که به هم بافته می‌شوند. این کابل‌ها انعطاف‌پذیری بالایی دارند که به علت وجود همین سیم‌های نازک، انعطاف‌پذیر است.

این محصول استفاده زیادی در سیم کشی ساختمان‌ها داشته و در زمان خرید عمده کابل افشان باید به برند آن توجه داشته باشید.

مشخصات کابل افشان

همه رشته‌ها در کابل‌های افشان قطری مساوی داشته و معمولاً مقاومت هر کدام از هادی‌ها نباید از ۲۰ درجه سانتیگراد بیشتر باشد. با توجه به اینکه کابل‌های افشان انعطاف پذیری زیادی دارند در برابر کشیدگی، خمیدن و پیچش مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهند؛ به همین دلیل برای ماشین آلات زیادی با قدرت تحرک بالا از این نوع کابل استفاده می‌کنند.

بر اساس نوع جنس هادی کابل افشان در دو نوع کابل افشان مسی و کابل افشان آلومینیومی قرار می‌گیرد. امروزه در بازار این کابل در برندهای مختلفی عرضه شده است که هر کدام از این برندها به خاطر سطح کیفی گوناگون دارای قیمت‌های متفاوتی هستند.

اما به هر صورت خرید عمده کابل افشان با خرید آن به صورت جزئی در هر برندی اختلاف دارد. شما می‌توانید برای بررسی قیمت جزئی و همچنین لیست قیمت عمده کابل افشان از خدمات سات کابل استفاده کنید.

خرید عمده کابل برق افشان

امروزه کابل افشان را با نرمی و انعطاف‌پذیری فوق العاده آن می‌شناسند. دو یا چندین سیم قرار گرفته در این کابل معمولا از جنس مسی هستند که قدرت انتقال انرژی بسیار بیشتری در مقایسه با بقیه فلزات دارند.

در خصوص عایق کابل می‌توان از پوشش‌های مختلفی استفاده کرد؛ اما از بین آنها پی‌وی‌سی یکی از پرمصرف‌ترین و مقاوم‌ترین انواع عایق‌هایی است که در کابل‌های با کیفیت استفاده می‌شود.

کابل‌های افشان دارای انواع مختلفی هستند که بعضی از آنها را برای ماشین‌آلات و بسیاری از لوازم خانگی استفاده می‌کنند. به همین علت خرید عمده کابل برق افشان متقاضیان زیادی دارد.

قیمت عمده کابل افشان

قیمت عمده کابل افشان در زمان خرید، یکی از پارامترهای مهمی است که مورد توجه قرار می‌گیرد. همانطور که می‌دانید از سیم‌ افشان بیشتر در پریزها و صنعت روشنایی استفاده می‌شود اما کابل افشان را می‌توانید با توجه به ولتاژ اسمی برای مصارف گوناگونی خریداری کنید.

مهمترین پارامتری که روی قیمت عمده کابل برق افشان تاثیر می‌گذارد نوع عایق و جنس هادی آن است. در صورتی که عایق سطح کیفی بالایی داشته باشد قطعاً از نشتی جریان الکتریکی جلوگیری می‌شود.

با اینکه قیمت این محصول به صورت کلی مقرون به صرفه است اما خرید آن از مراکز فروش عمده کابل افشان با حذف واسطه‌ها می‌تواند خیلی ارزان‌تر تمام شود.

فروش عمده کابل افشان

با توجه به اینکه شرایط مختلفی در صنایع و حوزه‌های متفاوت حاکم است، کابل‌ها هم با مشخصات و خصوصیات مختلفی در مدل‌های گوناگون تولید شده‌اند.

هم اکنون می‌توانید کابل‌های بسیار زیادی را در بازار پیدا کنید که حتماً لیست قیمت عمده آنها در مدل‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است. کابل افشان یکی از این محصولات پرکاربرد است که در شرایط مختلفی می‌توان از آن استفاده کرد.

شما برای خرید عمده کابل برق افشان و بررسی مدل‌های مختلف آن می‌توانید از خدمات فروش و پخش عمده کابل افشان سات کابل استفاده کنید.

اطلاع از قیمت لحظه ای و بهره‌مندی از تخفیف ویژه

قیمت لحظه ای